Tábory pro děti od 3 let

ŠMOULOUVÉ

Slyšte, slyšte! Stala se strašná věc. Zlý Gargamel vpadl do naší šmoulí vesničky a odnesl si sebou Šmoullinku a teď je nám po ní smutno :( Přijeďte do Šmoulova a společnými silami ji určitě najdeme a Gargamela přemůžeme. 

Letní tábor se bude konat 15. - 22. 7. 2017 v rekreačním středisku Blaník (okr. Benešov), který je součástí CHKO Blaník nedaleko pod bájnou horou. V rekreačním středisku se nachází dva kryté bazény, přírodní koupání, taneční sály, zastřešená tělocvična, dětské hřiště, fotbalové hřiště, basketbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, stůl na ping-pong, 3 ohniště a altán. Nedaleko se nachází jezdecká farma a kozí farma. Ubytování je zajištěné ve dvou zděných domkách s vlastní klubovnou a sociálním zařízením. Stravování je 5x denně a pitný režim po celý den. 

Kliknutím zde se můžete podívat na webové stránky Rekreačního střediska Blaník

Cena: 4.250Kč

sourozenecká sleva 10% pro jednoho ze sourozenců

 

Děti se opět můžou těšit na zajímavý program, kamarády a prima vedoucí. Připravili jsme pro Vás tábor zaměřený na jednotlivé zájmové činnosti, které jsou organizovány v dopoledních hodinách. Odpoledne bude probíhat celotáborová hra - šmoulové, která bude doplněna večerním zábavným programem. Budeme soutěžit, sportovat, tvořit, tančit a hrát si.

Dopolední zájmové činnosti

Angličtina pro začátečníky

Angličtina pro pokročilé

Sportovní kroužek

Tanečky

Kreativní kroužek

 

Přihlásit se můžete v sekci Přihláška

                   

Mapa rekreačního areálu Blaník